حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Kainuosen Environmental Technoiogy (Langfang) Co.,Ltd. yan.filters@gamail.com

فیلتر هوا صنعتی

تجهیزات طراحی شده برای حذف ذرات جامد و آلاینده های مولکولی برای بهبود کیفیت هوا در سیستم یا محیط.

قیمت دریافت کنید
کیفیت فیلتر هوا صنعتی سرویس
خانه - خدمات - فیلتر هوا صنعتی

فیلتر هوا صنعتی

 • خطرات آلودگی هوا

  خطرات آلودگی هوا

  تاسیسات تجاری بزرگتر پذیرای افراد مختلف با حساسیت های متفاوت نسبت به ذرات کوچک است.

  نقل قول رایگان
 • توضیحات فیلتر هوای صنعتی

  توضیحات فیلتر هوای صنعتی

  فیلتر هوا دستگاهی است که برای حذف ذرات جامد و آلاینده های مولکولی برای بهبود کیفیت هوا در یک سیستم یا محیط طراحی شده است.

  نقل قول رایگان
 • سناریوهای استفاده از فیلتر هوای صنعتی

  سناریوهای استفاده از فیلتر هوای صنعتی

  بسته به کاربرد مورد نظر و نوع و اندازه ذرات فیلتر شونده ، فیلتر هوا ممکن است یکی از چندین نوع مختلف فیلتر را داشته باشد.

  نقل قول رایگان

انواع فضاها و محصولاتی که فیلترهای هوا تمیز می کنند شامل سیستم های گرمایش خانگی و تجاری ، سیستم های تهویه ، سیستم های تهویه مطبوع ، دستگاه های مرطوب کننده ، قطعات موتور ، خودروها و ماشین های هوای مستقیم است.ذرات برداشته شده توسط یک فیلتر هوا در نوسان هستند ، اما برخی از ذرات شامل اسپورهای قالب ، شوره حیوانات ، گرد و غبار و گرده هستند.


فیلترهای هوا در خانه بسیار مفید هستند.آنها می توانند آلرژن های احتمالی مانند گرد و غبار ، کپک ، کپک و شوره حیوانات خانگی را از بین ببرند.در آنجا ، آنها برای افرادی که از آسم و سایر بیماریهای تنفسی رنج می برند ، تسکین خاصی می دهند.آنها همچنین در صنعت خودرو مهم هستند.فیلترهای خروجی و خطی نصب شده در موتور می توانند سلامت موتور و گردش هوا را افزایش داده و عمر کلی خودرو را افزایش دهند.آنها همچنین می توانند ماشین های دیگر مانند تهویه مطبوع ، تفنگ میخ ، یخچال و سایر تجهیزات خانگی و صنعتی را از آسیب محافظت کرده یا عمر مفید آنها را کوتاه کنند.فیلترهای هوای مورد استفاده در صنایع مختلف وجود دارد

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.