حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Kainuosen Environmental Technoiogy (Langfang) Co.,Ltd. yan.filters@gamail.com

عنصر فیلتر فولاد ضد زنگ

فیلتر بازگشت روغن نقش مهمی در سیستم شما ایفا می کند.

قیمت دریافت کنید
کیفیت عنصر فیلتر فولاد ضد زنگ سرویس
خانه - خدمات - عنصر فیلتر فولاد ضد زنگ

عنصر فیلتر فولاد ضد زنگ

 • استفاده از فیلتر بازگشت

  استفاده از فیلتر بازگشت

  فیلتر روغن برگشتی ساخته شده از آلومینیوم ، پلاستیک یا فولاد که برای نصب خط لوله یا نصب مخزن استفاده می شود معمولاً تنها وسیله محافظ سیستم هیدرولیک است.

  نقل قول رایگان
 • بازگشت گردش کار فیلتر

  بازگشت گردش کار فیلتر

  فیلتر بازگشت روغن وظیفه فیلتر کردن مایع و جلوگیری از ورود ذرات از خارج به سیستم یا ورود به سیستم را به دلیل سایش داخلی قطعات را بر عهده دارد.

  نقل قول رایگان
 • حفاظت از سیستم فیلتر

  حفاظت از سیستم فیلتر

  فیلتر بازگشت روغن بخش مهمی از هر سیستم هیدرولیک است.

  نقل قول رایگان

فیلتر روغن برگشتی می تواند آلودگی ناشی از خرابی کامل قطعات یا نگهداری لوله های سیستم یا لوله های انعطاف پذیر را به طور موثری حذف کند تا اطمینان حاصل شود که مایع تمیز به مخزن سوخت شما باز می گردد و عمر مفید بیشتری را افزایش می دهد. سیستم و سیال شما فیلتر برگشتی می تواند بیشتر مقاومت کند جریان جریان بدون آسیب و خرابی قطعات تغییر می کند. این باعث می شود که سیستم کارایی بالاتری داشته باشد و هزینه های کمتری نیز به دست آید. برای جلوگیری از "حباب" در مخزن ذخیره مایع ، لوله برگشت باید زیر سطح مایع مخزن ذخیره مایع قرار گیرد. به عنوان یک "قاعده کلی" ، فاصله بین ته مخزن ذخیره و انتهای لوله برگشت روغن باید بیش از 2 تا 3 برابر قطر لوله باشد.

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.