حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Kainuosen Environmental Technoiogy (Langfang) Co.,Ltd. yan.filters@gamail.com

اخبار

قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - بیل مکانیکی فیلتر هوا را تعویض می کند بنابراین چه چیزی باید توجه شود؟

بیل مکانیکی فیلتر هوا را تعویض می کند بنابراین چه چیزی باید توجه شود؟

September 1, 2021

تعمیر و نگهداری بیل مکانیکی در محل کار نیست ، که مستقیماً بر عمر مفید دستگاه تأثیر می گذارد.عنصر فیلتر هوا مانند یک ایست بازرسی برای ورود هوا به موتور بیل مکانیکی است.ناخالصی ها و ذرات را فیلتر می کند تا از عملکرد عادی موتور اطمینان حاصل شود.هنگام تمیز کردن و تعویض عنصر فیلتر هوای بیل مکانیکی چه اقدامات احتیاطی باید انجام شود؟

قبل از سرویس دادن به عنصر فیلتر هوا ، ابتدا باید موتور را خاموش کرده و از قرار گرفتن اهرم ایمنی در حالت قفل شده اطمینان حاصل کنید.در صورت تعویض و تمیز کردن موتور در حین کار ، گرد و غبار وارد موتور می شود.

 


اقدامات احتیاطی برای تمیز کردن عنصر فیلتر هوا بیل مکانیکی:

1. هنگام تمیز کردن عنصر فیلتر هوا ، به یاد داشته باشید که از پیچ گوشتی یا ابزار دیگر برای برداشتن روکش محفظه فیلتر هوا یا عنصر فیلتر خارجی استفاده نکنید.

2. در حین نظافت عنصر فیلتر داخلی را جدا نکنید ، در غیر این صورت گرد و غبار وارد شده و باعث ایجاد مشکل در موتور می شود.

3. هنگام تمیز کردن عنصر فیلتر هوا ، عنصر فیلتر را با هیچ چیز نکوبید یا به آن ضربه نزنید و در حین تمیز کردن ، عنصر فیلتر هوا را برای مدت طولانی باز نگذارید.

4. پس از تمیز کردن ، لازم است شرایط استفاده از مواد فیلتر ، واشر یا مهر و موم لاستیکی عنصر فیلتر را تأیید کنید.اگر آسیب دیده باشد ، نمی توان از آن استفاده کرد.

5. پس از تمیز کردن عنصر فیلتر ، هنگام بررسی با لامپ ، اگر سوراخ های کوچک یا قطعات نازک روی عنصر فیلتر وجود دارد ، عنصر فیلتر باید تعویض شود.

6. هر بار که عنصر فیلتر تمیز می شود ، علامت زمان تمیز کردن را از روی پوشش بیرونی مجموعه فیلتر هوا بردارید.

اقدامات احتیاطی هنگام تعویض عنصر فیلتر هوا بیل مکانیکی:


هنگامی که عنصر فیلتر بیل مکانیکی 6 بار تمیز شده است ، مهر و موم لاستیکی یا مواد فیلتر آسیب دیده است و غیره ، عنصر فیلتر هوا باید به موقع تعویض شود.هنگام تعویض آن باید به نکات زیر توجه کرد.

1. به یاد داشته باشید که هنگام تعویض عنصر فیلتر بیرونی ، عنصر فیلتر داخلی نیز باید به طور همزمان تعویض شود.

2. از واشرهای آسیب دیده و عناصر فیلتر با مواد فیلتر آسیب دیده یا مهر و موم لاستیکی استفاده نکنید.

3. از عناصر تقلبی فیلتر نمی توان استفاده کرد ، زیرا اثر فیلتر و عملکرد آب بندی نسبتاً ضعیف است و گرد و غبار پس از ورود به موتور آسیب می رساند.

4. هنگامی که عنصر فیلتر داخلی آب بندی شده است یا مواد فیلتر آسیب دیده یا تغییر شکل داده است ، قطعات جدیدی را جایگزین کنید.

5. لازم است بررسی شود که آیا قسمت آب بندی عنصر فیلتر جدید به لکه های گرد و غبار یا روغن می چسبد ، در صورت لزوم ، باید تمیز شود.

6. هنگام قرار دادن عنصر فیلتر ، اگر لاستیک انتهای آن متورم شود یا عنصر فیلتر خارجی در موقعیت صحیح فشار داده نشود و درپوش را به سگک فشار دهید ، خطر آسیب به پوشش یا محفظه فیلتر وجود خواهد داشت. به